SPECJALIZACJA SPRAWY KARNE / ROZWODY i SPRAWY CYWILNE

Adwokat Lublin Martynian Jasek

Adwokat Martynian Jasek jest członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie oraz absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Adwokat Martynian Jasek ukończył również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie oraz złożył z wynikiem pozytywnym państwowy egzamin adwokacki przed Komisją Egzaminacyjną powołaną do przeprowadzenia egzaminu adwokackiego przy Ministrze Sprawiedliwości.

Doświadczenie zawodowe w pracy adwokata zdobywał pracując w renomowanych lubelskich kancelariach adwokackich. Aktualnie prowadzi indywidualną praktykę adwokacką, specjalizującą się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego oraz administracyjnego, których nieodłącznym elementem jest reprezentacja Klientów przed Sądami Powszechnymi i Administracyjnymi oraz Organami Administracji Publicznej i Organami Ścigania.

Nadrzędnym celem Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez Adwokata Martyniana Jaska jest świadczenie najwyższej jakości usług prawnych pozwalających na skuteczną ochronę interesów Klientów kancelarii. Adwokat Martynian Jasek w swojej pracy zawodowej cechuje się profesjonalizmem, odwagą, odpowiedzialnością, uczciwością oraz sumiennością, poświęcając każdej sprawie odpowiednio dużo czasu, niezapominający przy tym o regularnej komunikacji z Klientem.

Każda sprawa wymaga należytej uwagi oraz wieloaspektowej analizy dlatego Adwokat Martynian Jasek udziela pomocy prawnej Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom przyjmując zainteresowanych w siedzibie kancelarii, po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym umówieniu spotkania, w dogodnym dla Państwa terminie. Podczas indywidualnych spotkań analizowane są z Państwem wszelkie możliwie do podjęcia środki ochrony prawnej, które najskuteczniej zabezpieczą Państwa interesy.

Jeżeli poszukują Państwo skutecznego i godnego zaufania adwokata z indywidualnym i życzliwym podejściem do Klienta, Kancelaria Adwokacka Adwokata Martyniana Jaska spełni Państwa oczekiwania.

Główny teren działania kancelarii obejmuje miasto Lublin oraz całe województwo lubelskie i mazowieckie. W zasięgu działalności kancelarii znajdują się w szczególności miasta Lublin, Świdnik, Puławy, Krasnystaw, Chełm, Zamość, Warszawa, Kozienice, Radom, Siedlce, Płock.

SPECJALIZACJA PRAWO KARNE

Sprawy karne Lublin, adwokat Martynian Jasek

Adwokat Martynian Jasek jest członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie oraz absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Ponadto ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie i złożył z wynikiem pozytywnym państwowy egzamin adwokacki przed Komisją Egzaminacyjną, powołaną do przeprowadzenia egzaminu adwokackiego przy Ministrze Sprawiedliwości. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w renomowanych lubelskich kancelariach. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie, stawiając sobie za priorytet dobro, interes i satysfakcję swoich Klientów. Gwarantuje zachowanie tajemnicy zawodowej, a także kompleksową pomoc prawną w wielu dziedzinach prawa, w tym prawa karnego Lublin (procesy karne, karno-gospodarcze oraz karno-skarbowe).

SPECJALIZACJA WYKROCZENIA I PRZESTĘPSTWA

Kancelaria prowadzi sprawy związane z wykroczeniami i przestępstwami, reprezentuje na każdym etapie postępowania każdą ze stron w sprawie.

Doświadczenie naszych prawników i Klientów pokazuje, że adwokat karny jest konieczny już na samym początku postępowania przygotowawczego. Adwokat wspiera podejrzanego w trakcie przesłuchań prowadzonych przez prowadzącego postępowanie, zapoznaje go z jego prawami i obowiązkami oraz dba o to, aby czuł się jak pełnoprawny obywatel w prowadzonych czynnościach. Zespół Kancelarii skrupulatnie przesłuchuje świadków i analizuje wszystkie zebrane w toku śledztwa dowody. Tylko na tej podstawie adwokat przygotowuje profesjonalną linię obrony – dostosowaną do rodzaju sprawy i indywidualnej sytuacji procesowej Klienta.

Immisje

SPECJALIZACJA PRAWO KARNE WYKONAWCZE

Specjalizujemy się również w prawie karnym wykonawczym.

Zapewniamy profesjonalną pomoc po prawomocnym skazaniu, pomagając naszym Klientom w uzyskaniu przedterminowego zwolnienia z odbywania kary lub uzyskania pozwolenia na odbywanie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego. Potrzebujesz doświadczonego prawnika karnego, który wyróżnia się profesjonalizmem i rzetelnym podejściem do sprawy ? Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką w Lublinie – szybko reagujemy na wszelkie nagłe sytuacje !

Skontaktuj się telefonicznie

+48 533 760 240


lub napisz e-mail: