Upadłość Konsumencka – pomoc prawna adwokat Lublin

Upadłość konsumencka polega na przejęciu w zarząd przez syndyka majątku dłużnika, głównie nieruchomości, auta, środków na koncie oraz innych cennych przedmiotów. Wówczas dłużnik nie ma możliwości swobodnego zarządzania własnym majątkiem, ale dzięki ogłoszeniu upadłości konsumenckiej może pozbyć się długów. Jest to postępowanie (procedura sądowa), którego adresatem jest osoba fizyczna, a od 2020 r. również osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą.

Pozwala oddłużyć niewypłacalną osobę. Dzięki upadłości konsumenckiej osoba zadłużona może poczuć psychiczną ulgę i zacząć nowy start bez zamartwiania się o długi. Ponadto dług nie wzrasta, gdyż odsetki przestają być naliczane. Upadłość konsumencka to jedyna szansa na wyjście z długów.

Szukasz doświadczonego adwokata zajmującego się upadłością konsumencką w Lublinie ? Zapraszam do mojej kancelarii.

Specjalizuję się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego oraz administracyjnego. Reprezentuję Klientów przed Sądami Powszechnymi i Administracyjnymi oraz Organami Administracji Publicznej i Organami Ścigania.

Z moich usług w zakresie upadłości konsumenckiej w Lublinie mogą skorzystać Klienci indywidualni (osoby fizyczne). Przyjmuję Państwa w siedzibie kancelarii, po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym umówieniu spotkania, w dogodnym dla Państwa terminie.

Podczas indywidualnych spotkań analizowane są wszelkie możliwie do podjęcia środki ochrony prawnej, które najskuteczniej zabezpieczą Państwa interesy. Zapraszam do kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

+48 533 760 240


lub napisz e-mail: