Pisma Procesowe – sporządzanie pism procesowych

Kancelaria Adwokacka adwokata Martyniana Jaska oferuje Państwu sporządzenie, zgodnie z
ustawowymi wymogami formalnymi, wszelkiego rodzaju pism procesowych z zakresu
szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego,
administracyjnego oraz prawa pracy.
Pomoc prawna w zakresie przygotowania pism procesowych dotyczy w szczególności:

 • pozwu i odpowiedzi na pozew (w postępowaniu procesowym),
 • wniosku i odpowiedzi na wniosek (w postępowaniu nieprocesowym),
 • wezwania do zapłaty,
 • sprzeciwu od nakazu zapłaty,
 • zarzutów od nakazu zapłaty,
 • sprzeciwu od wyroku zaocznego,
 • sprzeciwu od wyroku nakazowego,
 • środków odwoławczych,
 • nadzwyczajnych środków odwoławczych,
 • i innych.
  Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w przygotowaniu pisma procesowego spełniającego
  ustawowe wymogi formalne, adwokat Martynian Jasek spełni Państwa oczekiwania,
  zapewniając przygotowanie pisma procesowego w sposób kompleksowy i profesjonalny.

ADWOKAT / POMOC PRAWNA / SPORZĄDZANIE PISM POCESOWYCH LUBLIN

Kancelaria Adwokata Martyniana Jaska doświadczenie i rzetelność w Lublinie.

Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata Martyniana Jaska w Lublinie powstała z myślą o osobach, które potrzebują pomocy prawnej. Zapewniamy wsparcie merytoryczne Klienta na każdym etapie prowadzonej sprawy oraz indywidualne i rzeczowe podejście. Dbamy o rzetelne i sumienne prowadzenie spraw, na bieżąco informując Klientów o postępach oraz koniecznych krokach prawnych. Pomoc adwokata w przygotowaniu pozwu i kompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz przygotowanie do postępowania sądowego to ważne wsparcie, które daje poczucie bezpieczeństwa w przypadku spraw wywołujących silne emocje.

Korzystając z usług kancelarii, możecie Państwo liczyć na stałą i terminową obsługę prawną. Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz rodzinno-opiekuńczego. Adwokat Martynian Jasek jako członek Izby Adwokackiej w Lublinie jest prawnikiem z doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed Sądami Powszechnymi i Administracyjnymi oraz organami administracji publicznej i organami ścigania.

Doświadczenie w pracy adwokackiej na terenie Lublina i okolic

Adwokat Martynian Jasek jest członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie oraz absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Martynian Jasek ukończył również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie oraz złożył z wynikiem pozytywnym państwowy egzamin adwokacki przed Komisją Egzaminacyjną powołaną do przeprowadzenia egzaminu adwokackiego przy Ministrze Sprawiedliwości.

Doświadczenie zawodowe w pracy adwokata zdobywał pracując w renomowanych lubelskich kancelariach adwokackich. Aktualnie prowadzi indywidualną praktykę adwokacką w Lublinie, specjalizującą się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego oraz administracyjnego, których nieodłącznym elementem jest reprezentacja Klientów przed Sądami Powszechnymi i Administracyjnymi oraz Organami Administracji Publicznej i Organami Ścigania.

Nadrzędnym celem Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez Adwokata Martyniana Jaska jest świadczenie najwyższej jakości usług prawnych pozwalających na skuteczną ochronę interesów Klientów kancelarii. Adwokat Martynian Jasek w swojej pracy zawodowej cechuje się profesjonalizmem, odwagą, odpowiedzialnością, uczciwością oraz sumiennością, poświęcając każdej sprawie odpowiednio dużo czasu, niezapominający przy tym o regularnej komunikacji z Klientem.

Jeżeli poszukują Państwo skutecznego i godnego zaufania adwokata z indywidualnym i życzliwym podejściem do Klienta, Kancelaria Adwokacka Adwokata Martyniana Jaska spełni Państwa oczekiwania.

Skontaktuj się telefonicznie

Sporządzanie pism procesowych – Adwokat Martynian Jasek

+48 533 760 240


lub napisz e-mail: