Adwokat Lublin rozwód

Pozew o rozwód Lublin – pomoc prawna

Rozwód to jedna z najcięższych decyzji w życiu prywatnym małżonków. Nic dziwnego, ponieważ jest to traumatyczne wydarzenie dla obydwojga małżonków. Sytuację utrudnia posiadanie małoletnich dzieci. Wówczas należy rozstrzygnąć, kto przejmie opiekę nad nimi. Innymi kwestiami do uregulowania jest z pewnością władza rodzicielska, alimenty, czy też podział majątku. Aby do rozwodu mogło dojść, musi nastąpić zupełny i trwały rozkład pożycia małżonków. Ma to miejsce wówczas, gdy ustaje wspólne pożycie małżonków we wszystkich możliwych sferach. Dochodzi do trwałego zerwania małżeńskiej więzi duchowej i fizycznej oraz gospodarczej. Artykuł 57 Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego reguluje dodatkowo kwestie związane z orzekaniem o winie w rozkładzie pożycia małżeńskiego. Pozew o rozwód to pismo procesowe, które inicjuje postępowanie sądowe w sprawie o rozwód. Aby mogła odbyć się sprawa rozwodowa, należy wpierw prawidłowo sporządzić pozew. Źle napisany, zawierający błędy może zakończyć się zwrotem pozwu i zamknięciem sprawy rozwodowej.

Szukasz prawnika, który pomoże Ci sporządzić pozew o rozwód w Lublinie i przeprowadzi Cię przez całe postępowanie sądowe ? Zapraszam Cię do mojej kancelarii, która zajmuje się również sprawami rozwodowymi, w tym sporządzaniem pozwów rozwodowych. Doświadczenie zawodowe nabywałem pracując w cenionych na lubelskim rynku kancelariach prawnych. Zawsze w pracy z Klientem kieruje się etyką zawodową, delikatnością, odpowiedzialnością i solidnością. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie zwracając uwagę na każdy aspekt, który może być kluczowy dla sprawy. Jestem w stałym kontakcie z Klientem i regularnie informuje go o przebiegu i aktualnościach sprawy. Zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego ! Masz pytania związane z pozwem o rozwód w Lublinie ? Z przyjemnością odpowiem i rozwieję wszelkie wątpliwości. 

POZEW O ROZWÓD ADWOKAT LUBLIN / PRAWO RODZINNE

Kancelaria Adwokata Martyniana Jaska doświadczenie i rzetelność w Lublinie.

Kancelaria prawna prowadzona przez adwokata Martyniana Jaska w Lublinie powstała z myślą o osobach, które potrzebują pomocy prawnej. Zapewniamy wsparcie merytoryczne Klienta na każdym etapie prowadzonej sprawy oraz indywidualne i rzeczowe podejście. Dbamy o rzetelne i sumienne prowadzenie spraw, na bieżąco informując Klientów o postępach oraz koniecznych krokach prawnych. Pomoc adwokata w przygotowaniu pozwu i kompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz przygotowanie do postępowania sądowego to ważne wsparcie, które daje poczucie bezpieczeństwa w przypadku spraw wywołujących silne emocje.

Korzystając z usług kancelarii, możecie Państwo liczyć na stałą i terminową obsługę prawną. Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz rodzinno-opiekuńczego. Adwokat Martynian Jasek jako członek Izby Adwokackiej w Lublinie jest prawnikiem z doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed Sądami Powszechnymi i Administracyjnymi oraz organami administracji publicznej i organami ścigania.

Doświadczenie w pracy adwokackiej na terenie Lublina i okolic

Adwokat Martynian Jasek jest członkiem Izby Adwokackiej w Lublinie oraz absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Martynian Jasek ukończył również aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie oraz złożył z wynikiem pozytywnym państwowy egzamin adwokacki przed Komisją Egzaminacyjną powołaną do przeprowadzenia egzaminu adwokackiego przy Ministrze Sprawiedliwości.

Doświadczenie zawodowe w pracy adwokata zdobywał pracując w renomowanych lubelskich kancelariach adwokackich. Aktualnie prowadzi indywidualną praktykę adwokacką w Lublinie, specjalizującą się w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego oraz administracyjnego, których nieodłącznym elementem jest reprezentacja Klientów przed Sądami Powszechnymi i Administracyjnymi oraz Organami Administracji Publicznej i Organami Ścigania.

Jeżeli poszukują Państwo skutecznego i godnego zaufania adwokata z indywidualnym i życzliwym podejściem do Klienta, Kancelaria Adwokacka Adwokata Martyniana Jaska spełni Państwa oczekiwania.

Skontaktuj się telefonicznie

+48 533 760 240


lub napisz e-mail: